Hamarosan Hirös Hét!

Megosztás

A Hirös Hét 1934 óta Kecskemét egyik legnagyobb ünnepsége. A kezdeti "mezőgazdasági fesztivál", amikor a város és a környező települések igyekeztek bemutatni megvásárolható portékáikat,és megünnepelték a lakosokat és a termelőket, alaposan kinőtte magát napjainkra. 

Az idei évben 08.19. és 08.27-e között rendezik meg a fesztivált, ahová a rendezők számos színes programot szerveztek. Többek között XX. alkalommal rendezik meg a Térségi Kertészeti és Élelmiszeripari Kiállítást, ahol a térség 22 településéről érkeznek kiállítók, termelők. A kiállítás mellett extrém sport bemutatóval, koncertekkel, DJ  Show-val és felvonulásokkal is várják a kilátogatókat.
És ahogy az elmúlt évekban már megszokhattátok, idén is találkozhattok a Félegyházi Pékség "mini pékségével" a fesztiválon, ahol megvásárolhatják frissen sült finomságainkat, finom szendvicseinket.