Az Év Boltja 2019: Piknikség Békéscsaba!

Megosztás

                              
Örömteli hírrel szolgálhatunk: békéscsabai Piknikségünk elnyerte Az Év Boltja 2019 díjat a Szakboltok - Pékség kategóriában, mindemellett különdíjat is kapott a leglátványosabb Mizo kihelyezésért! 

Óriási boldogság ez számunkra, hiszen rengeteget dolgoztunk azon, hogy végre Békéscsabán is legyen üzletünk és igyekeztünk egy, a városhoz és a műemlék védelem alatt álló épülethez méltó Piknikséget létrehozni! 

Békéscsabai Piknikségünk a februári nyitás óta hihetetlen látogatottságot produkál, azonnal hálózatunk új zászlóshajójává vált, napi 1100-1200 vásárló választ minket. 

Kiskunfélegyházi gyárunkból naponta kétszer érkezik friss pékáru, vásárlóink 17 féle kenyérből, 15 féle zsemle- és kifliféléből, valamint közel 50 féle péksüteményből válogathatnak, emellett az üzletben 6 látványkemence dolgozik egész nap, hogy a legfrissebb pékáruval kínálhassuk vevőinket. 

Köszönjük a díjat, hatalmas megtiszteltetés!