Megnyitott békéscsabai Piknikségünk!

Megosztás

Fantasztikusan indul ez az év, hiszen egy régi álmunk vált valóra!

Mióta 2014-ben elindult a Félegyházi Pékség életében egy új időszámítás szövögettük álmunkat, hogy milyen jó lenne egyszer Békéscsabán is egy szép pékséget nyitni. A kecskeméti Piknikségünk megnyitása után, pedig eldöntöttük, hogy mi nem "csak" egy pékséget nyitunk itt!

2018 év végén pedig jött a lehetőség Békéscsabán, és elkezdhettük a munkálatokat, hogy a régen "Népbüféként" és bankfiókként is üzemelő bolt ismét teljes pompájánban ragyogjon. Hosszú és fáradtságos munka volt, de megérte minden perce, hiszen 2019.02.18-án megnyitott végre legújabb gyöngyszemünk. És minden elfogultság nélkül méltón nevezhetjük a sétáló utca legimpozánsabb üzletének Piknikségünket. 

Térjenek be hozzánk és kóstolják meg pékmestereink keze munkáját, helyben sült finomságainkat, friss szendvicseinket, vagy csak helyezzék magukat kényelembe foteleinkben és fogyasszanak el nálunk egy finom olasz kávét. Címünk Békéscsaba, Andrássy út 7.