Menekültek támogatása a Vöröskereszttel karöltve

Megosztás
 
Bár erről nem sokat beszélünk, de a péksütemények világát is meg tudja rázni egy-egy hír, esemény, történés. Nem volt ez másképp akkor sem, amikor kirobbant az orosz-ukrán háború.

Cégünk minden dolgozójának gondolata ugyanaz volt: valahogyan segíteni. Azonnal felvettük a kapcsolatot a menekülteket támogató szervezetekkel, és amint választ kaptunk, mintegy 10.000 csomagot állítottunk össze és küldtünk fel a Nyugati pályaudvarra, ahol a Magyar Vöröskereszt dolgozói embert próbáló feladatra vállalkoztak.

Viszont ez az eset nem olyan, mint a három napig tartó csodák. Szomszédunkban a mai napig szörnyű események dúlnak, és mi az első naptól kezdve minden egyes nap 1000 darab péksüteménnyel támogattuk és támogatjuk az országunkba érkező menekülteket segítő Vöröskeresztet.

Mélységesen együtt érzünk Ukrajna lakosaival, reméljük a helyzet mihamarabbi enyhülését és megoldását.