Gépszerelő

Álláslehetőség városa:
Munkakör:

Gépszerelő munkalehetőség!

A Félegyházi Pékség Kft. Magyarország meghatározó és folyamatosan növekvő, 100%-ban magyar, családi tulajdonban lévő sütőipari vállalkozása a műszaki osztály bővítése céljából gépszerelő munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Gépek rendszeres állapot felmérése, megelőző karbantartása a gyártósoron
  • Különböző berendezések, gyártógépek és szerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • Műszaki hibák elhárítása

Elvárás:

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Élelmiszeripari végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Több műszakos munkavégzés vagy állandó éjszakai műszak
  • Hosszútávú, biztos, határozatlan idejű munkaviszony
  • Sokrétű feladatkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77.

Küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az elvárt nettó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre: munkaugy@felegyhazipekseg.hu

Az önéletrajza beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül.
Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/adatkezelesi-tajekoztato oldalon.