Kontrolling elemző

Álláslehetőség városa:

A Félegyházi Pékség KONTROLLING ELEMZŐ munkatársat keres!

Feladatok

  • Kontrolling tervezési, beszámolási feladatok ellátása;
  • A kontrolling információs rendszer kialakítása, működtetése;
  • A szervezet tevékenységi körébe tartozó statisztikai és egyéb adatszolgáltatások biztosításának irányítása;
  • Rendszeres és ad hoc jellegű kimutatások és elemzések készítése;
  • Tervszámok nyomon követés, terv-tény eltérések elemzése;
  • Cégen belüli és kívüli teljesítmények egyeztetések, elemzések és jelentések készítése azok alakulásáról, az eltérésekről és okairól;
  • Havi, negyedéves, éves beszámolók, jelentések, illetve elemzések készítése;
  • Részvétel a feladatkörébe tartozó szabályzatok kialakításában, előterjesztések készítésében, véleményezésében;
  • Adatok felvétele, feldolgozása, átadása, átvétele, elemzése, közlése, védelme;

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség; (Pénzügy számvitel, közgazdász)
  • MS Excel magas szintű ismerete;
  • Jó elemző és problémamegoldó készség;
  • Magabiztos jellem, kiváló kommunikációs készséggel
  • Precíz, analitikus, elemző személyiség;

Munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos számviteli tudás;
  • Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett gyakorlat;
  • Angol nyelvtudás;

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet;
  • Teljeskörű betanítás szakmai igazgatóktól;
  • Kiemelt kereseti lehetőség;
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődés, változatos munkakör;
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy családi vállalatnál;

Mit kell tenned, hogy megtalálhassuk egymást?

Kattints a „Jelentkezem” gombra, vagy küldd el a munkaugy@felegyhazipekseg.hu email címre fényképes önéletrajzod, melyben a nettó bérigényedet is megjelölöd.

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.com/adatkezelesi-tajekoztato oldalon.