Süteményes gépkiszolgáló

Keressük új SÜTEMÉNYES GÉPKISZOLGÁLÓ munkatársunkat!

A Félegyházi Pékség egy 100%-ban magyar, családi tulajdonú sütőipari vállalkozás. Folyamatosan fejlődünk és növekszünk, így céges kis családunkat is bővítjük Kiskunfélegyházán, éjszakai műszakba!

Mi is lenne a Te feladatod?
Ha szereted a süteményeket, ne is gondolkozz tovább! Gyárunkba a süteményeink elkészülési folyamataiban kell a segítséged. Felügyelned kell, hogy megfelelő-e a minősége, ahol szükséges, kézzel elkészíteni a termék egy részét, és még sorolhatnánk. Sokféle termékünk van, így egy napod sem lenne ugyanolyan, mint az előző! Ne aggódj, a betanulás során mindenben segítünk majd Neked.

Mit kínálunk mi cserébe?
Nálunk mindenki fontos és egyenlő. Munkádat magas órabérrel és ezen felüli juttatásokkal háláljuk meg. Ránk bátran számíthatsz, stabil és hosszútávú munkahelyet kínálunk, bejelentett munkaviszonnyal. A vidékiek üzemanyag költség támogatást kapnak. Mivel a gyárban dolgozol, balesetbiztosítást is nyújtunk számodra

Hogyan tudsz jelentkezni?
Személyesen (H-P; 8:00-12:00): Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77.
Online: munkaugy@felegyhazipekseg.hu
Telefonon: 06 70 646 9149