Területi vezető

Álláslehetőség városa:
Munkakör:

A Félegyházi Pékség TERÜLETI VEZETŐ munkatársat keres, viszonteladói-kereskedelmi divízió területen!

Az immár több mint húsz éves sütőipari szakmai múlttal rendelkező Kiskunfélegyházán üzemelő, 100%-ban magyar családi vállalkozás kereskedelmi területen bővíti csapatát.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • A vevői célcsoportok meghatározása, és az ezzel kapcsolatos vásárlói rendszerek kidolgozása.
  • Az értékesítési potenciál kiaknázása és maximalizálása.
  • A már meglevő és az új viszonteladói partnerekkel való kapcsolattartás és szoros együttműködés, illetve a naprakész tájékoztatásuk.
  • A területi képviselők csapatának vezetése, mentorálása és motiválása, értékelése. Ehhez tartozik a példamutató megjelenés és magatartás is.

Milyen embert keresünk?

  • Proaktív személyiség
  • Határozott megjelenés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kellemes küllem

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Releváns értékesítési területen szerzett tapasztalat (min. 1 év).
  • Az MS Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat a sütőiparban (friss és fagyasztott pékáru értékesítés).
  • Kereskedelmi, akár vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Vezetői státusz egy stabil hátterű cégnél, hosszútávom
  • Vállalati gépjármű, laptop, és telefon biztosítása
  • Nem csak kollégákat, hanem igazi csapattársakat
  • Szakmai megbecsülést, kiemelt bérezéssel

Mit kell tenned, hogy megtalálhassuk egymást?
Kattints a „Jelentkezem” gombra, vagy küldd el a munkaugy@felegyhazipekseg.hu email címre fényképes önéletrajzod, melyben a nettó bérigényedet is megjelölöd.

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.com/adatkezelesi-tajekoztato oldalon.